Vyrábíme pro Vás na zakázku!

Společně s výrobou zboží, které nabízíme na našem Eshopu, se zabýváme zakázkovou výrobou. Nabídka našich služeb je určená sportovním klubů, fanklubům, menším skupinám fanoušků i jednotlivcům. Všem, kteří mají zájem o své produkty s vlastními motivy a logy.

Naše produkce: Hlavní náplní naší práce je textilní výroba. Provádíme potisky, výšivky a další aplikace na širokou škálu textilních produktů (trička, mikiny, tepláky, šály, bundy, čepice, polokošile, atd.) Jednou z našich předností je textilní výroba i od menšího počtu kusů! Vedle textilní výroby zajišťujeme rovněž tvorbu nálepek, letáků, plakátů. kalendářů, šňůrek na klíče, odznaků a dalších drobností. 

Doplňkové služby: Kromě samotné výroby produktů rovněž zajišťujeme grafické zpracování podkladů. Současně Vám doporučíme jaká forma výroby bude pro daný produkt a počet kusů nejvhodnější s ohledem na počet kusů a výslednou cenu.

Ceny: Jsou stanovovány individuálně před započetím každé zakázky. Kalkulace je tvořena na základě náročnosti výroby, druhu výrobních materiálů, počtu vyráběných kusů a dle požadavku na termín dodání. Pravidelní zákazníci získávají věrnostní slevy a další výhody.

Kontakt: V případě zájmu o naše služby, nebo pokud potřebujete ujasnit další náležitosti nás neváhejte kontaktovat na emailu: objednavky@football-factory.cz

 /provozovatel Eshopu www.football-factory.cz je plátcem DPH/